Novamall Manavgat

Biz Kimiz

Novamall, Antalya’nın en büyük ikinci ilçesi ve en önemli turistik merkezlerinden biri olan Manavgat’ta 120 yeni markaya ev sahipliği yapıyor.

Novamall; günlük 30 bin araç geçişinin gerçekleştiği Antalya-Alanya karayolu üzerinde, Antalya’ya 75 km. mesafede, Antalya–Alanya yolunun orta noktasında yer alıyor.

Misyonumuz;

Novamall Alışveriş ve Yaşam Merkezi ziyaretçilerine en uygun alışveriş ortamını sağlarken, Antalya ve Manavgat’a ticari, sosyal, kültürel ve her alanda katkıda bulunmak, bünyesinde bulunan markaların değerlerini yükseltmek ve kazançlarını mümkün olan en yüksek seviyeye çıkarmaktır.


Vizyonumuz;

Antalya’nın ve Akdeniz bölgesinin alışveriş, eğlence ve sosyal ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak, bünyesindeki ulusal ve uluslararası markalarla bölge halkını buluşturarak yaşayan ve yaşanan bir alışveriş merkezi tahsis etmektir.


Hakkımızda;

Side Arkeolojik adasından ve barok ağırlıklı çizgiler taşıyan özgün mimarisi ile Novamall, Manavgat otogarının yanındaki kolay ulaşılabilir lokasyonu ile bölge halkı ve yerli yabancı turistler için bir çekim merkezidir. Bölgenin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi projesi olan Novamall; H&M, MMM Migros, LC Waikiki, Koton, DeFacto, Superstep, İpekyol, ADL, Pierre Cardin, E-Bebek, D&R, Cinemaximum, Teknosa, Deichmann ve Starbucks gibi önde gelen 120 ulusal ve uluslararası marka ile yılda 5 milyon yerli ve yabancı ziyaretçi ağırlıyor.

Novamall; 1000 m²’lik bölgenin en büyük çocuk – yetişkin eğlence alanı, 4.000 m² yeme – içme alanının yanı sıra kadın ve çocuklara özel kulüp aktivitelerinden ünlü şarkıcı ile sanatçıların mini konser ve imza günlerine, çocuk etkinliklerinden alternatif şovlara kadar birbirinden renkli aktivitelerle Akdeniz’in sosyal yaşamına hareket katıyor. Novamall 500’ü kapalı, toplam 1000 araçlık otopark kapasitesi ile ziyaretçilerine konforlu bir alışveriş ortamı sağlıyor.

Novamall Manavgat yönetim ve kiralama süreçleri Mallmark tarafından yürütülmektedir.

Dünyaca Ünlü

120 Marka, NOVAMALL'de sizlerle buluşuyor...

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo